Collie Buddz vydává po deseti letech novou desku! Tady jsou první ukázky

collie_buddz

Collie Buddz aka nejznámnější reggae / dancehallový hlas Bermudských ostrovů a autor hitů Come Around, Blind to You (haters) nebo Mamacita, vydal 19. května 2017 nové album Good Life! Deska vychází přesně po deseti letech od jeho eponymního debutu Collie Buddz z roku 2007, kde najdete i výše zmíněné hity. Buddz (vlastním jménem Colin Patrick Harper) ale mezitím rozhodně nezahálel, nejen že vydal hromadu singlů a kolaborací, k tomu taky dvě EPs (Playback 2011, Blue Dreamz 2015) a dva mixtapes (On The Rock 2009, The Last Toke 2010). Hlavně ale x krát obcestoval zeměkouli kolem dokola včetně koncertů na obřích festivalech, jako jsou Lollapalooza, Reggae on the River, Summerjam, jamajský Nine Mile Fest ad. V roce 2013 také absolvoval velké Good Vibes tour po Spojených státech po boku amerických Rebelution, Matisyahu a Zion I.

“Good Life jako album je reflexí mého vlastního života za posledních deset let,” vysvětluje autor. “Song Lovely Day je jedním z mých osobních favoritů na desce. Nemám čas na badmind people kolem sebe, raději budu mít opravdové nepřátele než fake friends.” Právě letní chytlavá reggae pecka Lovely Day se stala společně s více trap/rap songem Level prvními singly, které si můžete rovnou poslechnout. Deska vyšla premiérově na jeho vlastním labelu Harper Digital a podtrhuje jí fakt, že Buddz moc dobře ví, jak má jeho vlastní album znít. Sám totiž začínal s muzikou po studiích na floridské univerzitě na druhé straně nahrávacího studia jako producent, ale když nenašel hlas, s kterým by spolupracoval, tak se pustil do vlastní tvorby aneb DIY udělej si sám.

Nová deska rozhodně stojí za poslech, už jen pro ten vývoj od megahitu Come Around. Collie Buddz mezitím vyzrál, stal se otcem a v neposlední řadě rozjel na Bermudách vlastní rozhlasovou stanici Vibe 103. Teď koncem května vystoupí na gigantickém California Roots festivalu a v létě vyrazí s Rebelution a kapelou Nahko & Medicine for the People na pokračování Good Vibes tour. V říjnu se podívá znovu na turné do Evropy, které startuje 18.10. v Manchesteru a končí 8.11. v Helsinkách. Nejbližší show pro střední Evropu bude nejspíš mnichovská Backstage 25.10. nebo berlínský Yaam 27.10.2017. Níže přidáváme i krátké video z příprav desky, více najdete @ http://www.colliebuddz.com