Restartujeme karibskou hitparádu a u toho rozdáváme konopné tenisky Bohempia


Na jaře jsme spustili u nás na webu hitparádu, kterou obsahově propojujeme náš rozhlasový pořad a tyto stránky. Dosud proběhlo nějakých deset kol, v kterých se vystřídalo cca 50 songů a díky tomu jsme získali trochu větší vhled do toho, co vás baví a zajímá. Jelikož ale týden za týdnem letí jako voda a ne každému se chce pořád dokola hlasovat, dali jsme si pár týdnů prázdniny na přehodnocení konceptu a technické stránky tohoto projektu. Rozhodli jsme se poté, že v tom má smysl pokračovat, protože tu stále nic takového není a je to hlavně dobrá možnost, jak se orientovat v aktuálních hitech ze světa reggae. Nejde nám tu o žádné závody, ale o podporu. Pro více povědomí o reggae music, pro muzikanty a jejich čerstvou produkci v žánru, který aktuálně moc pozornosti v médiích nemá, a v neposlední řadě i pro sledovanost našeho webu, jehož autoři po 18 letech vážně zvažují, jestli tu je ještě pro koho psát a tvořit obsah. Dejte vědět, jak to vidíte vy.

Abychom vás proto více motivovali k pravidelnému hlasování, od 24.7.2018 jednou týdně z každého kola vybereme z vašich hlasů jednoho, kdo od nás dostane cenu! Nemůžeme tu oficiálně napsat, že budeme losovat, protože u toho nebude notář, ale můžeme slíbit, že budeme vybírat poslepu, ať mají stejnou šanci všichni hlasující. Cenou bude třeba volný vstup na koncert, CD a nebo teď aktuálně po následujících 5 týdnů jeden pár konopných tenisek od Bohempia dle vaší volby! Až budete zase hlasovat, nezapomeňte proto vyplnit váš email. Kdo bude chtít, může zaškrtnout přidání i do mailing listu, který bychom znovu rozjeli od září 2018. Hlasovat můžete rovnou tady >>>

Stále platí, že dle vašich hlasů postoupí do dalšího kola vždy prvních 5 songů, ke kterým přidáme v každém kole dalších 5 novinek. Hlasování je otevřeno vždy od středy ráno do úterý večer, kdy si můžete naladit premiéru našeho pořadu Jahmusic Reggae Station na Rádio Color (start vždy kolem 22h, hitparáda většinou kolem 23h), který pak i dodatečně pověsíme na náš sound/mixcloud. Děkujeme za pozornost a těšíme se na více interaktivity s vámi!

* Lukáš

AKTUÁLNÍ POŘADÍ SONGŮ
17.7. – 24.7.2018

1. Sting & Shaggy – 22nd Street
2. Mista Savona ft. Randy Valentine & Solis – Carnival
3. Gentleman – You Make Me High
4. Mr. Roll – Vakcína
5. Luciano – In the Name of Love

NOVINKY V HITPARÁDĚ:
Million Stylez – One Life to Live
Protoje – Like this
Kabaka Pyramid ft. Akon – Africans Arise
Kumar Fyah Bent & Jesse Royal – Pillow
Beres Hammond – I´m Alive

Hlasujte tady >>>